Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na zastávce MHD
Datum nahlášení: 30.10.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na zastávce MHD Řetenice Sklářská (směr do centra města) leží vysypaný komunální odpad, minimálně jeden týden.
Lokalita závady: Sklářská 273/21, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění odstranění závady.