Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyvezné kontejnery
Datum nahlášení: 30.10.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Podle hlášení obyvatel z domu nebyly po celý tento týden (tj. 24.-30.10.2016) vyvezeny kontejnery směsného komunálního odpadu, které jsou umístěny na spojce Stará Duchcovská - Roseveltovo nám. za domy s adresou Duchcovská 389 až 400.
Lokalita závady: Duchcovská 399/104, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Byly zde hlášeny problémy s vývozem z důvodu špatné průjezdnosti svozové techniky kvůli zaparkovaným autům. Dnes ráno byl situaci na místě prověřit dispečer a kontejnerové stání je již vyvezené.