Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry v komunikaci
Datum nahlášení: 30.10.2017
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Plocha před garážemi (Wolkerova ulice, naproti domu 6/1886) je plná hlubokých děr, které se stále zvětšují a ztěžují garážování vozů.
Lokalita závady: ulice Jiřího Wolkera ev.č. 1514, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci jsme prověřili místním šetřením a bude zadáno k opravě.