Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá zeleň
Datum nahlášení: 30.10.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Těžce průchozí chodník vzhledem k přerostlé zeleni
Lokalita závady: Javorová 3046, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře budou ořezány.