Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Křoví
Datum nahlášení: 30.11.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,mezi chodníkem a parkovištěm je svah který je osazen dnes již přerostlými keři pámelníku,do kterého prorůstají další náletové dřeviny.O odpadcich nemluvně.
Lokalita závady: ulice Dubská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek jsem předala na firmu Marius Pedersen a.s., jenž provede údržbu zeleně. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice