Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 30.11.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den. Chtěl bych se přimluvit o opravu chodníku ve směru k obchodnímu domu COOP naproti věžáku Boží prst. Tento stav je zde již více jak jeden měsíc. Děkuji.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.