HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 301121_3917


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Auto vraky, málo místa k parkování

Datum nahlášení: 30.11.2021

Kategorie závady: Autovraky


Popis závady: Dobrý den, asi víte, že Teplice část Prosetice jsou veliké sídliště. Je tu dost řidičů, kteří neumějí zaparkovat, a ani nemají podle čeho díky tomu že značení nejde už vidět. A ještě ke všemu tu máme několik autovraku v kterých přestávají jen bezdomovci a pomalu a jistě auto vraku přibývá. Někdo nechce ho dát zlikvidovat tak ho postaví do Prosetic na Konečnou fakt paráda. (Peguot, Fabia, ford...) Děkuji za informace Přeji hezký zbytek dne.


Lokalita závady: Pražská 116, Teplice, 415 01, Teplice


Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den. MP Teplice společně s vlastníkem komunikace provede kontrolu zda se skutečně podle zákona č. 13/1997 jedná o "vraky" vozidel. V případě že ano, vyzveme provozovatele k jejich "odstranění".