Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Silnice je jak tankodrom
Datum nahlášení: 31.01.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Silnice mezi prodejnou CZC a SŠ Stavební Fráni Šrámka je jak tankodrom. Kdykoliv jedu část trasy od Antonína Sochora 1629 do Trnovan tak až k obchodu CZC je silnice jeden velký tankodrom. Když si to vezmu odshora tak dvě třetiny cesty si připadám jak kdybych jel po kolejích jak to drncá (panely pod silnici) a u prodejny CZC je silnice v tam hroznem stavu že to je jak slalom (hlavně na skútru). Díky tomu tak každý řidič prejizdi do protisměru a malem mě tam srazil ze skútru nejeden řidič když se vyhýbal tomu humusu
Lokalita závady: Doubravská 523/23, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozovka v ulici Fráni Šrámka a Doubravská je v majetku Ústeckého kraje a správcem je Správa a údržba silnic Ústeckého kraje. Na stav této komunikace opakovaně upozorňujeme SÚS. Váš podnět jim předáváme rovněž k řešení.