Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nahnutý semafor
Datum nahlášení: 31.01.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Nahnutý semafor na ostrůvku
Lokalita závady: ulice Masarykova třída, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, tato závada se řeší už v hlášení 290118_2cd8, kde můžete najít vyjádření řešitele.