Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 31.01.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobry den ulice Brozikova levy chodnik podel silnice jiz nekolik mesicu odpadky hrozny. Jiz nekolikrat jsem uklizela ale bohuzel neprizpusovi obcane a bezdomovci vyhazuji na ulici odpadky z popelnic neustale!!! Dekuji za pomoc s pozdravem
Lokalita závady: U Hřiště, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaši informaci jsme postoupili úklidové firmě Marius Pedersen a dohlédneme, aby v nejbližším možném termínu byl chodník v ulici Brožíkova zameten.