Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený koš
Datum nahlášení: 31.01.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Kos tu už vlastně vůbec není.
Lokalita závady: Metelkovo náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Doplnění odpadkového koše bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.