Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený koš
Datum nahlášení: 31.01.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Koš je zcela vyvrácen
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava kotvení odpadkového koše byla předána svozové společnosti Marius Pedersen, která je má ve vlastnictví.