Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 31.03.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Neustále se opakující černá skládka u stanoviště kontejnerů. Prosím o odstranění. Děkuji
Lokalita závady: ulice Skupova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, předáno svozové společnosti k zajištění úklidu.