Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 31.05.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Spodní polovina cesty od Restaurace U Kozičky k Sokolovně je značně poškozená. Nejspodnější část nad schody téměř neschůdná. Prosím proto, abyste zvážili možnost její opravy. Ideální by byla celková rekonstrukce povrchu této dost frekventované cesty.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Provedeme místní šetření a zvážíme formu opravy.