Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 31.05.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Stavební suť, odpady ze zahrad. Nahlásila jsem to 6.5. t.r. - odpověděli jste : vyřešeno ale je to tam stále.
Lokalita závady: ulice Šmeralova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ano víme o tom, ale místo skládky je těžko přístupná, proto svozová společnost musela objednat nakladač. Až ho budou mít k dispozici, skládku odstraní.