Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Hromadění odpadu vedle kontejnerů na tříděný odpad
Datum nahlášení: 31.05.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Vedle kontejnerů na odpad je již více jak měsíc plná poškozená popelnice a začínají se zde hromadit i další krabice s odpadem
Lokalita závady: Bohosudovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán na dispečink společnosti Marius Pedersen a.s., dle sdělení dispečera této společnosti bude provedeno odstranění odpadů.