Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Potkani v krovi
Datum nahlášení: 31.05.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V krovi na nasem sidlisti,presne receno rovnou u panelaku mame krovi,kde se drzi potkani.pobliz krovi jsou popelnice,cize krovi je idealni pro jejich ukryt a drzi se tam v hojnem poctu,litaji nam tady krizem krazem a obtezuje nas to,ja osobne mam z hlodavcu panickou hruzu a mam potiz vyjit i venku z panelaku.idealni by bylo krovi odstranit,nevypada pekne a jak pisu slouzi hlavne potkanum.
Lokalita závady: Pražská 2972, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře budou do konce měsíce upraveny.