Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené zastřešení nad chodníkem u restaurace Perla
Datum nahlášení: 31.05.2018
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Padající zastřešení - nebezpečí úrazu
Lokalita závady: Duchcovská 435, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení,ale musím konstatovat, že tento podnět nepřísluší odboru životního prostředí, proto jej předám na oddělení majetku města, které jej prověří.
Děkuji za pochopení.