Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad kolem koše
Datum nahlášení: 31.05.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Již několik týdnů nevyvezený z koše na zastávce MHD Dopravní podnik. Emilie Dvořákové 70.
Lokalita závady: Emilie Dvořákové, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Posádka jej nejspíš opomněla svážet v souvislosti s probíhající uzavírkou. Nahlášeno na dispečink k zajištění nápravy.