Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlá vozovka
Datum nahlášení: 31.05.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na přechodu Lomené ulice do Středové byly prováděny výkopy pro novou výstavbu. Výkop byl upěchován nekvalitně a propadl se.
Lokalita závady: Lomená 1758/32, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k vyřízení reklamace a zajištění opravy komunikace.