Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Velkoobjemový odpad
Datum nahlášení: 31.07.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Již několik týdnů, možná i měsíců, leží vedle popelnic u Kebabu naproti Červenému kostelu jakýsi gauč, lavice a další odpad...
Lokalita závady: Masarykova třída 55/118, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. k úklidu