Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Soustavné porušování veřejného pořádku
Datum nahlášení: 31.07.2018
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: V místě křižovatky Hlávkova a Nedbalova se každý den zdržuje skupinka Romů (většinou sedí ve starším voze) a bezdomovců, ničí okolní majetek, obtěžují okolí hlukem a hlasitou hudbou, zanechávají po sobě hromady odpadků, evidentně obchodují s drogami, obtěžují kolemjdoucí a děti. Žádám o řešení
Lokalita závady: Nedbalova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Služba Hlášení závad neslouží k nahlašování případů, které vyžadují okamžitý zásah policie. Obraťte se prosím na městskou nebo státní policii v době incidentu.