Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uschlý strom nebezpečí padů na např. auto
Datum nahlášení: 31.07.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, na adrese Trnovanská 1322 je uschlý strom přímo u parkoviště podél silnice Již nahlašovala paní z Kontrolního orgánu SV Trnovanská 1320-1330 děkuji,
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: