Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 31.08.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nefunkční osvětlení (lampa č. 2866) na cestě mezi ulicemi Palackého a Šmeralova
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.