Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na schodech
Datum nahlášení: 31.10.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Schody v hájku mezi ulicemi V Břízkách opět potřebuje zamést listí a napadané větve.
Lokalita závady: ulice V Břízkách 379/3, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 3.11.2017 byly schody V Břízkách zameteny a uklizeny.