Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 31.10.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Leží zde lednice......
Lokalita závady: ulice Žalanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad bude odvezen v rámci úklidu černých skládek svozovou společností Marius Pedersen a.s.