Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poházené dřeviny
Datum nahlášení: 31.10.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den.Zřejmě po provedení zemních výkopových pracích,zůstalo ve svahu u schodů mnoho vyřezaných náletových dřevin .
Lokalita závady: ulice Fučíkova stezka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zbytky dřevin budou postupně odváženy.