Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vychýlené veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 31.10.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Po vichřici je v Bratislavské ulici nahoře u viaduktu otočená lampa veřejného osvětlení do strany, takže svítí nikoliv na chodník, nýbrž do oken domů. Číslo lampy nevím.
Lokalita závady: ulice Bratislavská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.