Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 31.10.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Autovrak v Chelčického ulici překáží už více než dva roky.
Lokalita závady: Chelčického, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U vozidla již uběhla lhůta daná zákonem a dne 31.10.2019 byla zaslána objednávka smluvní firmě k odtažení vozidla a jeho ekologické likvidaci. Buď se tak stane ještě dnes nebo v příštím týdnu podle možností odtahové firmy.