Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bordel
Datum nahlášení: 31.12.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Zacinajici skladka a padlej strom.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek, na který upozorňujete se nenachází na pozemku ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vlastník pozemku bude písemně vyzván k udržování čistoty a pořádku na pozemku. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice