Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky, nepořádek
Datum nahlášení: 31.12.2019
Kategorie závady: Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady: Je to na zvracení. Viz. přiložená fotografie. Denně kolem toho projedou tisíce aut. Policisté vedle toho v noci hlídkují. Každému to je jedno. Všude kolem odpadky a nepořádek. Parkují tam kamiony (dejte tam popelnici, odpadky se nebudou válet po zemi, nebo alespoň v menší míře) Je to ostuda!
Lokalita závady: Nákladní, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení podnětu. Pozemky, na kterých se odpad nachází jsou v soukromém vlastnictví a ze strany města Teplice nelze na cizí pozemky umisťovat popelnice či jiná zařízení. Péče o pozemky je povinností jejich vlastníka. Vlastník předmětných pozemků byl písemně vyzván k úklidu odpadu.
Pěkný den,
Bc. Tereza Havlínová