Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přeplněné nádoby na tříděný odpad
Datum nahlášení
01.01.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Již od Štědrého dne i přes pracovní dny po něm přeplněné nádoby na tříděný odpad ul. Jana Koziny, Brandlova, Hlávkova a okolí
Lokalita závady
Hlávkova 794/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, svoz separovaného odpadu probíhal dle běžného harmonogramu (papír i plast 1x nebo 2x týdně - dle konkrétního stanoviště, četnost svozu vždy vyznačena na samolepách jednotlivých kontejnerů). Pouze svoz plastů je posunut z důvodu státního svátku na dnešní den místo včerejška, jinak svoz probíhal beze změn i o vánočních svátcích. V těchto dnech by měla být všechna stanoviště již postupně doklizena a nápor, který je v období vánočních svátků, kdy celková produkce odpadů je zpravidla zvýšena, by měl již odeznít. Děkujeme za nahlášení a na úklid stanovišť se zaměřím.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email