NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010121_33b7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící kontejner na papír , poškozený odpadkový koš

Datum nahlášení
01.01.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den. V ulici Antonína Sochora chybí kontejner na papír. Dále někdo poškodil odpadkový koš na chodníku před vchodem č.1306/11 ve stejné ulici. Děkuji Vám. Přeji klidné dny ve zdraví. Jana Janíková

Lokalita závady
Antonína Sochora 1306/11, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět na doplnění nádoby na separovaný odpad a žádost na opravu odpadkového koše byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email