Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odklízení sněhu
Datum nahlášení
01.02.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Dobrý den,
jako asi všude je momentálně problém s tím, že lidé mají problém používat parkoviště jako obvykle a musejí si pomáhat roztlačovat uvízlá auta. Proto jsem chtěla poprosit, jesli by bylo možné nechat to protáhnout. Edisonova ulice.
Děkuji
Lokalita závady
ulice Edisonova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, v ulicích obdobného "typu" jako je ulice Edisonova je v rámci zimní údržby (pokud je zařazena v plánu zimní údržby) prováděno pluhování a aplikace posypového materiálu pouze v "průjezdném" pruhu. Bohužel většinou není možné z organizačních důvodů zajistit úklid kolmých či podélných parkovacích míst - úklid může být proveden po odparkování všech stojících vozidel. Uvedené znamená, že musí být podle zákona a jím stanoveným způsobem osazeno přechodné dopravní značení, řidiči musí následně po osazení dopravního značení vozidla přeparkovat a většinou není kam atd.
Nicméně stav v ulici bude sledován a v případě potřeby přijata opatření.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email