Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neoklizeny sníh na vozovce
Datum nahlášení
01.02.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Dobrý den, u městských jesli - ulice Bělehradská a i ulice Slovenska - dnes rozbředlý a neuklizeny sníh. Obtížné parkování a schůdnost s malými dětmi. Moc dekuji.
Lokalita závady
ulice Bělehradská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, omlouvám se za opožděnou reakci. Popsané místo bude sledováno a v případě potřeby přijato opatření.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email