Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nakloněný strom na schodech nad Laubeho náměstí
Datum nahlášení
01.02.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Nakloněný strom na schodech nad Laubeho náměstí
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 16/2/2018 prověřena na místním šetření, tato dřeviny bude do konce měsíce března 2018 pokácena.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email