Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvážený kontejner na sklo
Datum nahlášení
01.02.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Již tři týdny nedochází k vyvážení kontejnerů na sklo v Palackého, a plné jsou i další- Jankovcova a další v okolí
Lokalita závady
ulice Palackého, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno svozové společnosti k prověření a případnému zajištění nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email