NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010224_38f2

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Přeplněná popelnice

Datum nahlášení
01.02.2024

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, chtěla bych poprosit jestli by bylo možné vyvézt popelnici v Lounské ulici přesněji před vchodem 542/3. Dnes v ulici byl ukončen provoz jedné z večerek co tu jsou a bordel v pytlích občané vyhodily do naší popelnice. Ta je teď nacpaná k prasknutí, přitom byla vyvezena ve středu. Omlouvám se jestli je to otravující požadavek, ale kdyby se co nejdříve popelnice znovu nevyvezla začne se tu brzy hromadit bordel. Děkuji za pochopení.

Lokalita závady
Lounská 1542/3, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, požadavek jsem předala na dispečink svozové společnosti, snad se během dneška podaří zajistit mimořádný svoz. Pokud se jednalo o odpad z provozovny, jedná se o pokutovatelný přestupek. Nádobu, kterou tak zaplnili hradí město pro potřeby občanů, provozovny je využívat nemohou - jedná se o zneužití odpadového systému města. Pokud by se opakovalo, doporučuji volat bezplatnou linku Městské policie 156, která na místo obratem vyšle hlídku a věc prošetří.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email