NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010517_4b88

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Ohnuté dopravní zrcadli

Datum nahlášení
01.05.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Na křižovatce ulic Dr. Vrbenského a U Hrádku (u Lesů ČR) je dopravní zrcadlo, nejspíše vlivem větru či vandala, ohnuto směrem dolů, takže neslouží svému účelu a není přes něj vidět do křižovatky. Prosím o jeho narovnání.

Lokalita závady
ulice Dr. Vrbenského, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána příslušnému správci zařízení a během týdne by závada měla být odstraněna.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email