Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nádoby na odpad
Datum nahlášení
01.05.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den chybí koše,zůstali jen kovové tyče. Jedná se o severovýchodní stranu pod hvězdárnou.Je tam takový plácek s lavičkami ,další místo je po pěšině o přibližně 50 m. dál.
U altánu a u antukového hřiště jste dávali místo košů kovové obruče s ig. pytli. No nevím .jestli je to dobrý nápad.Co nezničí vandal ,ztrhne vítr a pak je to všude rozsypané.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stav košů necháme prověřit a opět doplnit. Kovové obruče s igelitovými pytli byly osazeny náhradou za odpadkové koše na stanovištích, kde byly vandaly koše ničeny i 2x do týdne a neustálé nahrazování nádob košů již překračovalo únosnou míru.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email