Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uschlé stromy
Datum nahlášení
01.05.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
U altánu v Janáčkových sadech ,jsou uschlé vzrostlé stromy.(2kusy)
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stromy jsou již označeny ke kácení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email