Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky stále kolem bloků.
Datum nahlášení
01.06.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,prosím Vás opakovaně jsme se dotazovali na nepořádek kolem bloků v ul.J.A.Komenského odpadky v trávě v keřích atd,bylo nám zděleno že se uklid těchto ploch uklízí-sbírá 2krát do týdne,řekly bychom spíše 2krát do roka,a nelétá to ani z popelnic u popelnic je čisto,popeláři svojí práci dělají dobře.Prosíme o zjednání nápravy,rádi bychom když se podíváme z okna nekoukali na odpadky.děkujeme.
Lokalita závady
ulice J. Á. Komenského, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, v této lokalitě opravdu probíhá úklid zelených ploch dvakrát v týdnu, jsou také prováděny kontrol úklidu, jak ze strany technika firmy Marius Pedersen a.s.,tak ze strany odborného pracovníka magistrátu Teplice. Tato lokalita, je obtížná také díky složení obyvatel a jejich denní fluktulaci , pracovník ráno uklidí a v odpoledních hodinách je zde opět nepořádek a úklid není vidět, nicméně zítra bude provedena opět kontrola.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email