Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Chybějící dopravní značení
Datum nahlášení
01.06.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Bylo by možné umístit dopravní značku s omezením rychlosti a upozorněním na děti v místě odbočení z ulice Jankovcova do ulice U Nových lázní? Děti se vrátily do škol, a tak, jak byly předtím zvyklé, když tato část nebyla průjezdná, při přecházení do školy zvolí tu nejkratší trasu.Nejlepší by bylo to vrátit do původního stavu, pokud to ale není možné, tak,vzhledem k bezpečnosti hlavně dětí, to označit.Děkuji
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, v tomto případě se nejedná o závadu. Tato aplikace slouží k hlášení závad jako např. poškozená dopravní značka, lavička apod.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email