NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010724_7ae8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadajici se parkovaci stani

Datum nahlášení
01.07.2024

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na krizovatce u ulice Mostecka 1075/11, se propada posledni parkovaci stani na prave strane tesne pred krizovatkou s ulici Ruska. Kazdy tyden se dira prohlubuje o nekolik centimetru.

Lokalita závady
Mostecká 1075/11, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu již evidujeme a je zařazena do plánu oprav v letním období


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email