Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nefunkční kanalizace
Datum nahlášení
01.08.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den,
v ulici Jana Koziny - před restaurací U Čerta při včerejším extrémním dešti tekla voda z kanalizace na komunikaci - "vydatná fontánka" - další vedení od tohoto kanálu nefunkční - ucpáno - komunikace po nedávné rekonstrukci. Pokorná Pavla, Jana Koziny 1445/5
Lokalita závady
Jana Koziny 689/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email