NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010819_614b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad v parčíku

Datum nahlášení
01.08.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
V parčíku v Jaselské jsou pod stromy krabice, polystyrénové desky a další věci, na kterých přespávají bezdomovci. Prosím o jejich úklid.

Lokalita závady
Jaselská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email