NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010822_0f74

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Černá skládka na točně MHD

Datum nahlášení
01.08.2022

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Opět se naše lokalita stala cílem mnoha kolemjedoucích vozidel a žijeme tu neustále na smetišti a dáváme si pozor na co šlapeme když jdeme domů. Pořád to samé. Prosím o systémové řešení, děkuji.

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z kontejnerového stání bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Situaci s neustálým odkládáním odpadů mimo nádoby na odpad v tomto kontejnerovém stání jsme se pokoušeli vyřešit přemístěním nádob na odpad. Bohužel u domů, ke kterým jsou nádoby přiděleny, není tolik místa, aby tam mohly být všechny nádoby přemístěny. K domům je i špatný přístup pro svozovou techniku. Pokud budou občané porušovat platnou vyhlášku a odkládat odpad mimo nádoby a ne odvážet na sběrný dvůr, je problematické vymyslet jakékoliv řešení. Vše je pokutovatelné, ale jen v případě, že je viník přistižen. Proto doporučujeme, pokud někoho uvidíte jak odkládá odpad mimo nádoby, přivolejte Městskou policii Teplice, která s viníkem sepíše přestupek.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email