NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

010822_e9d8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadla vozovka / Dira ve vozovce

Datum nahlášení
01.08.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V ulici Josefska, mezi domy s CP 1 a 2, se objevila dira ve vozovce, vice nez pul metru hluboka, odhadem pul metru siroka, pod tenkou vrstvou asfaltu. Hrozi propad v plne siri a poskozeni stojicich nebo projizdejicich vozidel. Prosim o opravu co nejdrive to bude mozne.

Lokalita závady
Josefská 423/1, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Propad byl označen a probíhá prověřování inženýrských sítí, aby mohla být závada odstraněna.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email