Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozené stromy
Datum nahlášení
01.09.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
U dětského hřiště je poškozená vrba. Strom byl poškozen lezením dětí po kmeni a větvích. Poškození ohrožuje děti i kolemjdoucí a větve zasahují i nad komunikaci.
V ulici Arbesova na boční straně domu Janáčkova 1591 při větru borovice poškozují fasádu a hlukem znepříjemňují život v přilehlých bytech.
Závada byla již odeslána 27.8.2015 bez jakékoliv reakce úředníků
Lokalita závady
ulice Arbesova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, dne 1/9/2015 proběhlo místní šetření ke, kterému sděluji následující:
Vrba bude do 14 dnů ořezána na podjezdnou výšku, v období vegetačního období což je od 1. listopadu 2015 bude zadána z důvodu špatného stavu k odstranění.
Borovice, které zasahují do fasády domu, budou také odstraněny v období vegetačního klidu.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email