Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodvezená suť po rekonstrukci chodníku
Datum nahlášení
01.09.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Po rekonstrukci chodníku před začátkem letošních prázdnin provádějící firma neodvezla suť a zbytky starých betonových dlaždic.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email